Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa

  • 68 m²
  • 1 soverom
  • 1 baderom

Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa er på 68 m² og ligger i nærheten av Santa Bárbara slott. Den består av 1 rom, 1 baderom og en kjøkkenkrok.

Gjester som bor på dette overnattingsstedet har tilgang til en solterrasse. Strandfasilitetene i Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa omfatter parasoller.

Overnattingsstedet ligger 900 meter fra Concatedral de San Nicolás og 1 km fra Postiguet-stranden Gjestene kan nå sentrum av Alicante på 5 minutter til fots. Hvis du vil spise ute, er La Taberna del Gourmet og La Ereta bare 400 meter unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Explanada de España. Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa ligger 700 meter fra Vazquez de Mella - Tram.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa Alicante
Perla En Santa Cruz Casa Con Alma 2 Plantas
pris kun for mobil

Perla En Santa Cruz Casa Con Alma 2 Plantas

6.5
Trivelig 3 anmeldelser
7 m fra overnattingsstedet
USD 246 USD 221
per natt
Gema Historica En Santa Cruz Doble Terraza Vistas
pris kun for mobil

Gema Historica En Santa Cruz Doble Terraza Vistas

5.3
Skikkelig 9 anmeldelser
7 m fra overnattingsstedet
USD 907 USD 816
per natt
Lovelyloft Santa Cruz
pris kun for mobil

Lovelyloft Santa Cruz

9 m fra overnattingsstedet
USD 133 USD 120
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Alicante flyplass
    16 km

    Togstasjoner

    Alicante Train Station
    1,2 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Fasiliteter for kjæledyr tilgjengelig
    • Romservice
    • Vaskeri
    • Turer/ Billettservice
    • Dagligvarebutikk

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    For barn

    • Kun voksne !

    Fritidsaktivitet

    • Tilgang til stranden
    • Paraplyer
    • Solterrasse
    • Grillfasiliteter

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Sitteområde
    • Patio
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord

    Boligareal

    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • AM/FM-vekkerklokke

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere
    • Brannslukkere
    • Tilgang med nøkkel

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 23:59
    Utsjekking: til 11:00
    LisensnummerCV-VUT0475965-A
    Ofte stilte spørsmål
    • ❓
      Er det noen landemerker i nærheten av Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa?
      Du kan besøke Santa Bárbara slott, som ligger i nærheten av Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa.
    • ❓
      Hvor mye vil det koste å bo i Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa?
      Leien på Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa starter på €92 per natt.
    • ❓
      Hvilke restauranter er i nærheten av Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa?
      Restauranter i nærheten av Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa inkluderer La Taberna del Gourmet og La Ereta.
    • ❓
      Vil vi nyte utsikten på Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa?
      Ja, vinduene på Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa åpner ut mot sjøen.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Alicante flyplass
    16 km

    Togstasjoner

    Alicante Train Station
    1,2 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Casa Colorista En El Casco Antiguo Villa Alicante

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk